Персональний тренерPersonal Trainer EQF 3

Акредитований курс за міжнародними стандартами REPs Ukraine

Наші переваги

Міжнародний диплом REPs Ukraine

Курс відповідає міжнародним стандартам REPs Ukraine та REPs Polska

Зручна система навчання

Гібридна форма навчання: лекції в онлайні, практика офлайн / онлайн

Кваліфіковані викладачі

Команда школи - досвідчені та професійні викладачі з величезним досвідом

Діджиталізація процесів

Зручний мобільний додаток з усіма матеріалами. Доступ назавжди

Про курс

Програма курсу 

Курс «Персональний тренер EQF 4”- це топове навчання тренерів для отримання найвищої кваліфікації у сфері фітнесу. Програма навчання немає аналогів в Україні. Вона увібрала у себе теми, які без сумніву сформують ту базу знань, яка так потрібна фаховим спеціалістам для роботи з високим чеком.

● Роль персонального тренера та основні аспекти його роботи● Робота з клієнтом: опитування, збір інформації про клієнта, правильна постановка цілей ● Оцінка функціонального стану та фізичних кондицій клієнта● Регулюючі системи організму (нервова, ендокринна системи)● Специфіка та відмінності роботи регулюючих систем у жінок● Біомеханіка силових та функціональних вправ● Прийоми та методи силового/функціонального тренування● Використання додаткового обладнання (гуми, босу, турніки та інш.)● Модифікації інтенсивності та обʼєму: високоінтенсивний тренінг, високообʼємний тренінг, ізотонічний тренінг, памп● Періодизація та циклування. Види перводизації: лінійна, хвильова, блокова● Структурування тренувального процесу● Розробка тренувальних програм, моніторинг та коригування

Навчання фітнес

FAQ

Як проходить процес навчання

 • Як довго триває навчання?

  Тривалість курсу навчання складає 2 місяці. Перед курсом Вам буде надано точний графік усіх лекцій, практичних занять та живих стрімів з викладачем. Записи усіх лекцій будуть завантажені в мобільний додаток. Тож навіть якщо Вас не буде під час живих лекцій, Ви зможете надолужити матеріал у зручний для Вас час.

 • Як відбувається процес навчання?

  Усі теоретичні лекції завантажуються у мобільний додаток студента, які він може вивчати у зручний для нього час.Практика в проводиться на вихідних в живому форматі.Всі теоретичні та практичні заняття мають домашні завдання (виконання тестових завдань або підготовка програм тренувань).  

 • Чи є підтримка викладачів?

  Для закріплення знань у школі регулярно проводяться живі стріми зі студентами. Там розбирають спірні питання, які виникають під час вивчення лекцій. Також викладачі перевіряють домашні завдання та надають свій зворотній звʼязок - що допрацювати, виправити техніку, довчити теоретичні матеріали та ін. Підтримка викладача- одна з головних переваг даного формату навчання для відпрацювання навичок викладання. 

 • Якою мовою відбувається навчання?

  Навчання ведеться ВИКЛЮЧНО українською мовою. Усі матеріали, презентації, лекції, а також жива робота на практиці та під час стрімів проводиться державною.

 • Як проходить іспит?

  Для отримання міжнародного диплому Reps Ukraine студенту необхідно здати іспит, який складається з теоретичної та практичної частини. Написання тестів проходить в онлайн форматі у визначений час. Практична частина іспиту передбачає проведення тренування згідно стандартів. Для здачі іспиту необхідно набрати 75%.

Лектори курсу

Михайло Кочетков

Михайло Кочетков

Марина Башкатова

Марина Башкатова

Артем Мазур

Артем Мазур

Марія Кабова

Марія Кабова

Вячеслав Марченко

В'ячеслав Марченко

Як проходить навчання


REPs Ukraine - громадска організація, що займаться впровадженням стандартным ICREPs в Україні. Створення Reps Ukraine відбулося за підтримки польского національного рестру Reps Poland, який в усіх питаннях адаптації стандартів та ділиться багаторічним досвідом розвитку фітнесу закордоном. Представники України створили громадську організацію, як продовження Українського Тренерського Рестру об'єднаного (УТРо), а також з міжнародних ділових центрів України та фахівців. З 12 вересня 2020 року офіційно розпочав свою роботу Організаційний Комітет Reps Ukraine.
Українська Фітнес Асоціація розробила правила для процесів міжнародних стандартів та прийняла на себе організаційні функції для складання контрактних відносин з міжнародними організаціями, тренерами та національними центрами.

Illustration

Диплом про закінчення навчання

Після закінчення навчання та здачі іспиту наші студенти отримують 2 дипломи - Сертифікат школи Skill Up та електронний диплом міжнародного зразка REPs Ukraine