Умови складання кваліфікаційного іспиту

ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІІ ІНСТРУКТОРА

Для здачі іспиту тренеру необхідно пройти процес реєстрації не підніше, ніж за 24 години до початку іспиту. Посилання на реєстрацію необхідно взяти у Провайдера.
Для здачі іспиту допускаються тренери, що мають пройшли навчання за курсом «Інструктор тренажерної зали» та надали підтверджений документ. Також на іспит допускаються випускники Національного Університету Фізичного Виховання або інших профільних ВУЗів. 

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА ІСПИТУ

Теоретична частина іспиту для кваліфікації EQF 3 прозодить у форматі он-лайн на території Провайдера. Для здачі іспиту студенту необхідно взяти із собою пристрій з виходом в Інтернет (телефон, планшет, ноутбук). Доступ до тесту буде видаватися індивідуально із загального банку тестів. Це означає, що у кожного студента буде свій унікальний тест.
Іспит складається із 60 питань з анатомії, біомеханіки та теорії тренувального процесу. 

Теми для підготовки до теоретичного екзамену можна взяти у Провайдера.
Час здачі іспиту- 60 хв. 

Прохідний бал- 75% правильних відповідей. Результат іспиту Ви побачите одразу після завершення тестування на екрані.

Будь-яка можливість списування або консультація з колегами автоматично припиняє здачу іспиту. Запис на проходження екзамену наступного разу буде відбуватися на загальних підставах після повної оплати за іспит.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА ІСПИТУ

До здачі практичної частини іспиту можуть бути допущені лише студенти, які успішно склали теоретичну частину іспиту та набрали не менше 75% правильних відповідей.
Для здачі практичної частини іспиту необхідно продемонструвати програму тренувань з урахуванням цілей віртуального клієнта та його фізіологічних особливостей. У ході іспиту тренер має провести тренування на 30 хв, що включає в себе такі блоки:
• Опис проблематики клієнта. Час 2-3 хв.
• Розминка- розігрів серцево-судинної та інших систем, вправи на мобілізацію суглобів, координаційні вправи, динамічний стретчінг. Час 5-6 хв
• Основна частина- вправи із власною вагою тіла (не менше 3 вправ), вправи з навантаженням (не менше 3 вправ).
• Робота з кардіо-обладнанням- показати налаштування тренажера, техніку виконання, методи зміни інтенсивності та вибору вбудованих програм.
• Стретчінг- запропонувати та виконати по 1 вправі на кожну групу м’язів: спини, грудей, верхніх кінцівок, сідниць чи стегон, гомілок.
Тренеру необхідно притримуватися регламенту та таймінгу іспиту та правильно розрахувати час. Екзаменатор не має права втручатися у процес. Він лише фіксує результати здачі у формуляр екзаменатора.

Contacts

Skill Up

Акредитована школа фітнес-тренерів

Адреса

м.Хмельницький, вул. Чорновола 31

Контакти

+380986234939moc.liamg%40tif.pulliks