Викладачі

Артем Мазур

Артем Мазур

Illustration

Михайло Кочетков

Illustration

Марина Башкатова

Вячеслав Марченко

В'ячеслав Марченко

Марія Кабова

Марія Кабова

Марія Кабова

Катерина Карпунова

Артем Мазур

Артем Мазур

Викладач курсу «Інструктор тренажерної зали”, сертифікований персональний тренер з досвідом роботи 10 років.

● Акредитований персональний тренер EQF4 ● Власник фітнес клубу @upgrade__khm ● Тренер з боксу, силових та функціональних тренувань● Кандидат в майстри спорту з боксу, призер та учасник міжнародних змагань, чемпіонату України та області.

Освіта: ВНЗ «Відкритий університет розвитку людини «Україна», кваліфікація магістр з фізичної реабілітації 

Артем з самого дитинства займався спортом, звідки і прийшла любов до фітнесу, яка стала справою всього його життя. Ще з 10 років почав з плавання, потім пішов на секцію з боксу та пізніше здобув звання Кандидата у Майстри спорту. Виступав на змаганнях, а згодом з 19 років почав допомагати тренеру проводити тренування і займався для себе. Також займався у тренажерній залі, полюбляв Кроссфіт та захоплювався Американським Футболом. З 2014 почав професійно тренувати дітей по боксу у спортивному ліцеї. А далі розпочалася кар’єра фітнес-тренера у фітнес-клубі м.Хмельницький, де працював Тренером Найвищої Категорії, проводив тренування для VIP клієнтів у тренажерній залі, а також вів групи з боксу. 

Артем славився своїм підходом до роботи в залі, відточував майстерність кожного клієнта, за що здобув неабияку популярність в місті. 
Зараз Артем має власний фітнес-клуб Upgrade у м.Хмельницький, який має концепцію функціонального залу із зоною Кросфіт та боксу, керує клубом і продовжує працювати зі своїми клієнтами. 
У школі Skill Up Артем з першого дня, є методистом та викладачем практичних занять на курсах з підготовки Інструкторів тренажерної зали, а саме «Gym Instructor EQF3” та «Personal Trainer EQF4”. 

Михайло Кочетков

Михайло Кочетков

Викладач курсу «Інструктор тренажерної зали та групових програм”, сертифікований персональний тренер з досвідом роботи понад 10 років

● Акредитований персональний тренер EQF 4 ● Фізичний терапевт ● Персональний фітнес-тренер категорії "Еліт"● Більше 5 років лекторського досвіду● Більше 200+ проведено лекцій● Більше 500+ студентів отримали знання ● Спеціалізація: персональний тренер, тренер групових програм, функціональний тренінг, стретчинг, фітнес-нутриціологія

Освіта: «Хортицька національна академія»

Зайнявся тренерством Михайло після 30 років. Проводив групові тренування різної направленості (від силових тренувань до стретчингу). Вів тренерську практику, працюючи з персональними клієнтами. Постійно підвищував свою кваліфікацію і проходив навчання з реабілітації та відновлення опорно-рухового апарату.
Через 5років тренерства розпочав проводити навчання для тренерів по всій Україні.
Обіймав посаду фітнес-директора у Дніпрі.
Після початку війни став волонтером і почав працювати у міській лікарні, де досі допомагає Захисникам України стати на ноги та отримати кваліфіковану підтримку з відновлення після травм. Також Михайло вступив до магістратури, де вже отримав Ступінь Магістра з фізичної терапії. 

Міф про те, що анатомія нудна, складна та нецікава нарешті буде розвінчаний завдяки нашому лектору Михайлу Кочеткову, якого називають справжнім Повелителем Анатомії для фітнес-тренерів. Якісні презентації, ілюстрації, проста та зрозуміла подача матеріалу, чітка, конкретна інформація зрозумілою «людською» мовою закохає вас у вивчення людського тіла та біомеханіки руху.

Повірте, після лекцій Михайла ви нарешті полюбите та зрозумієте анатомію та біомеханіку, і навіть тести після кожної лекції будуть для вас легкою забавою та перевіркою ваших знань. 

Марина Башкатова

Марина Башкатова

Викладач курсу
«Інструктор тренажерної зали”, сертифікований персональний тренер з досвідом роботи понад 10 років

● Акредитований Gym Instructor EQF 3● Інструктор тренажерного залу● Інструктор групових програм● Спеціаліст з реабілітації у русі та функціональної корекції тіла● Спеціаліст із нутріційного супровіду відповідно до задач: контроль, зниження, набір ваги і відновлення механізмів здоров'я. ● Учасник міжнародноих конвенцій Nike Fitness Convection, Fitness Drive.● Спортивний досвід з гандболу та легкої атлетики 4 роки. 

Марина з самого дитинства супер активною дівчиною і ходила на всі гуртки (від танців до швейного гуртка). А ще улюбленою грою стала «Лікарня», що і зіграло вирішуючу роль у виборі майбутньої професії. В 2013 пішла на курси тренерів і розпочала карʼєру у фітнесі з групових напрямів.

Потім через власні проблеми зі спиною, Марина прийшла до Пілатесу, а потім і до інших напрямів «Розумного Фітнесу».
Марина також тривалий час жила в Туреччині і працювала фітнес аніматором. По поверненню в Україну у місто Харків почала працювати інструктором, і весь цей час постійно навчалася різним напрямам фітнесу. Мала досвід роботи фітнес-менеджером у клубі преміум формату. 

З початком повномасштабного вторгнення Марина переїхала у Львів і прививали професійний підхід до тренувань у фітнес-клубі Legenda Sport. Наразі працює у персональному форматі, а також є Старшим Тренером.

Illustration

В'ячеслав Марченко

Викладач курсу
«Інструктор тренажерної зали”, сертифікований персональний тренер з досвідом роботи понад 10 років

● Акредитований Gym Instructor EQF 3● Власник фітнес клубу Чемпіон ● Фітнес тренер з 10-ти річним досвідом роботи● Спеціалізація: персональний тренер, функціональний та силовий тренінг, бодібілдинг, фітнес-нутриціологія● Засновник та лектор школи тренерів Champion’s School ● Призер національних чемпіонатів з бодібілдингу, чемпіон України з класичного бодібілдингу 2016 року● Кандидат у майстри спорту з жиму штанги лежачі, призер чемпіонатів України. 

В’ячеслав вже у 2010 став фітнес-підприємцем на відкрив свій невеличкий тренажерний зал у м.Чернігові. Вже з того часу почав прививати любов до фітнесу жителям міста та
Одночасно В’ячеслав будував свою кар’єру і у професійному спорті: приймав участь у змаганнях з Жиму лежачи, займав призові місця на регіональних турнірах та виконав норматив Майстра Спорту.

Потім з 2014-2018 Слава активно почав займатися бодібилдінгом, виступав на національних турнірах і став Чемпіоном України з класичного бодібилдінгу. 

Паралельно тренував клієнтів у свому клубі. За весь час клуб Champion пройшов кілька етапів розвитку. Наразі площа клубу становить 600 кв м, а в штаті клубу працюють 10 тренерів.

Викладачем з курсів по фітнесу став у 2022, де проводив навчання офлайн у дійочому клубі. Зараз В’ячеслав доєднався до складу лекторів школи Skill Up і викладає практичну частину курсу у м.Чернігів.

Illustration

Марія Кабова

Викладач курсу «Інструктор тренажерної зали та групових програм” сертифікований персональний тренер з досвідом роботи 10 років.

● Акредитований персональний тренер EQF 4  ● Персональний тренер, тренер тренажерної зали● Спеціаліст в області превентивної та ● антиейджингової медицини● Учасник наукових конференцій з питань нутріціології● Автор наукових робіт. 

Освіта: вища медична за спеціальностями «Анестезіологія та інтенсивна терапія» та «Сімейна медицина».

Марія має великий спортивний та медичний бекграунд: раніше займалася кроссфітом, проводила тренування для чоловіків з Кроссфіту, а також виступала суддею на змаганнях. А ще Марія має звання Кандидата в Майстри Спорту з Пауерліфтингу і сама професійно займалася цим видом спорту у студентські роки 🏋️‍♂️
Закінчила Донецький Медичний Університет за спеціальністю «Анестезіологія та реаніматологія», а також працювала у відділенні нейрохірургії, опіковому відділенні, має досвід лабораторних досліджень. Працювала в якості куратора на міжнародних навчальних платформах з курсів по нутріціологіі. 

Понад 3 років викладала курс «Інструктора тренажерної зали» у м.Краматорськ, де мала багато випускників, які зараз є професійними тренерами та спеціалістами у галузі фітнесу в Україні. 
Наразі Марія є молодою матусею і поєднує декрет з роботою в он-лайні: консультує пацієнтів з дієтологіі та як сімейний лікар. 
У школі Skill Up викладає семінари з невідкладної медичної допомоги, нутріціологіі та лекції з мотиваційними стратегіями роботи з клієнтами. 

Катерина Карпунова

Катерина Карпунова

Викладач семінару Functional Step. Сертифікований персональний тренер та інструктор групових програм з 14-річним досвідом роботи.

● Викладач семінару Functional Step. Сертифікований персональний тренер та інструктор групових програм з 14-річним досвідом роботи.● Персональний тренер, інструктор групових програм● Презентер фітнес-конвенцій, фітнес-методист. ● Сертифікований тренер з багатьох напрямків фітнесу: functional, степ-аеробіка, силовий фітнес, пліометрика, аквафітнес, пілатес● Має міжнародну сертифікацію від компанії TRX USA: TRX STC, TRX FTC.

Катерина - професійна фітнес-тренерка, яка має потужний бекграунд та цікаве життя. По-перше, вона матуся 4 діток! По-друге, разом з чоловіком та дітьми вони відвідали 60+ країн світу! І по-третє, Катерина вміло поєднує своє професійне зростання, кар’єру, розвиток власного персонального бренду, якісне ведення соцмереж, а також роботу фітнес-коуча в онлайні.

А тепер по порядку!
З самого дитинства Катерина полюбляла спорт і розвивалась в ньому: це були танці, плавання, боротьба, акробатика тощо. І вона зрозуміла ще тоді, що хоче стати Тренером і свідомо шла до цієї цілі.

В 18 років закінчила навчання танцям у своєму клубі, у 19-отримала пропозицію стати фітнес-тренером. В 21-почала розвивати свій танцювальний колектив у рідному місті. Потім було відкриття своєї фітнес-студіі. А вже в 27 відкрила повноцінний великий спортивний клуб на 1000 кв.м., а в 31 другий філіал.

В 33 по запрошенню поїхала працювати в Америку тренером!Наразі Катерина в Україні, активно працює в онлайні, є фітнес-коучем. В школі Skill Up проводить семінар з Functional Step і Step Aerobics, де буде ділитися своєю потужною енергетикою і знаннями разом з вами!

Contacts

Skill Up

Акредитована школа фітнес-тренерів

Адреса

м.Хмельницький, вул. Чорновола 31

Контакти

+380986234939moc.liamg%40tif.pulliks