Інструктор тренажерної зали EQF 3

Акредитований курс за міжнародними стандартами REPs Ukraine

Про курс Gym Instructor EQF 3

Курс «Інструктор тренажерного залу» – це базовий рівень підготовки, як початкових так і вже досить досвідчених фахівців фітнес індустрії. Навчання передбачає активну роботу на лекціях та практиці. Глибоке занурення у тему фітнесу, фундаментальну підготовку до іспитів. У процесі навчання студенти отримують якісні знання з анатомії, фізіології та біомеханіки людського організму, які необхідні в роботі інструктора. Освоюють знання та навички проведення тренувань у тренажерному залі:

На курсі Ви:
● вивчите біомеханіку тіла● робота з тренажерами, з вільними вагами та робота з власною вагою. ● навчання клієнтів правильної техніки дихання, виконання вправ та координації рухів.● Професіональне складання базових тренувальних програм для клієнтів.● Підбір вправ в залежності від цілей – набор або зниження маси тіла, оздоровлення, підтримка та підвищення працездатності.● Робота з різним сучасним обладнанням. ● Заробіток та залучення нових клієнтів.
Курс "Інструктор тренажерної залі" є чудовою можливістю розвинути свої знання та навички у фітнес індустрії та стати висококваліфікованим інструктором тренажерної зали.
Реєстрація вже відкрита! Натисніть на посилання нижче, щоб зареєструватися та дізнатися більше про курс.
Не втрачайте свій шанс розвинути свою кар'єру у спортивній індустрії! 

Реєструйтесь зараз і приєднуйтеся до нашої команди висококваліфікованих інструкторів тренажерного залу.

REPs Ukraine

REPs Ukraine - громадска організація, що займаться впровадженням стандартным ICREPs в Україні. Створення Reps Ukraine відбулося за підтримки польского національного рестру Reps Poland, який в усіх питаннях адаптації стандартів та ділиться багаторічним досвідом розвитку фітнесу закордоном. Представники України створили громадську організацію, як продовження Українського Тренерського Рестру об'єднаного (УТРо), а також з міжнародних ділових центрів України та фахівців. З 12 вересня 2020 року офіційно розпочав свою роботу Організаційний Комітет Reps Ukraine.

Українська Фітнес Асоціація розробила правила для процесів міжнародних стандартів та прийняла на себе організаційні функції для складання контрактних відносин з міжнародними організаціями, тренерами та національними центрами.

Наші партнери

Illustration
Illustration
Illustration

Contacts

Skill Up

Акредитована школа фітнес-тренерів

Адреса

м.Хмельницький, вул. Чорновола 31

Контакти

+380986234939moc.liamg%40tif.pulliks