Інструктор групових занять EQF 3

Акредитований курс за міжнародними стандартами REPs Ukraine

Про курс Group Fitness Instructor EQF 3

Курс «Інструктор групових програм» – це базовий рівень підготовки фахівців фітнес індустрії. У ході навчання, студенти отримують знання та навички проведення тренувань у груповому форматі за напрямками: базова, танцювальна та степ аеробіка; силовий та функціональний тренінг у груповому форматі; стретчинг.
Отримані знання дають право випускнику школи працювати у будь-якому фітнес або спортивному клубі та проводити групові заняття. Навчати клієнтів правильної техніки виконання вправ та координації рухів, самостійно складати різноманітні тренувальні комплекси залежно від класу тренування, його інтенсивності, складності хореографії та фізичної підготовки клієнтів.Під час навчання студентам надаються методичні матеріали, навчальна професійна література з анатомії та фізіології, набір музики для тренувань. Також є можливість стажування.
По завершенню навчання випускники отримують міжнародний сертифікат із присвоєнням кваліфікації «Group Fitness Instructor – EQF Level 3» та зараховуються до Єдиного Тренерського Реєстру REPs Ukraine.Найкращим учням, які добре склали іспити, допомагаємо з працевлаштуванням

REPs Ukraine

REPs Ukraine - громадска організація, що займаться впровадженням стандартным ICREPs в Україні. Створення Reps Ukraine відбулося за підтримки польского національного рестру Reps Poland, який в усіх питаннях адаптації стандартів та ділиться багаторічним досвідом розвитку фітнесу закордоном. Представники України створили громадську організацію, як продовження Українського Тренерського Рестру об'єднаного (УТРо), а також з міжнародних ділових центрів України та фахівців. З 12 вересня 2020 року офіційно розпочав свою роботу Організаційний Комітет Reps Ukraine.

Українська Фітнес Асоціація розробила правила для процесів міжнародних стандартів та прийняла на себе організаційні функції для складання контрактних відносин з міжнародними організаціями, тренерами та національними центрами.

Наші партнери

Illustration
Illustration
Illustration

Contacts

Skill Up

Акредитована школа фітнес-тренерів

Адреса

м.Хмельницький, вул. Чорновола 31

Контакти

+380986234939moc.liamg%40tif.pulliks